#OlympicLab з Олександром Гвоздиком у Харкові
09 Липня 2018 Поділитися
#OlympicLab з Олександром Гвоздиком у Харкові

У Харкові, на території КЗ ДЮСШ ХТЗ, було проведено модулі проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab, що проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation.

У заході взяли участь більше 1000 чоловік. У спорткомплексі школи було сплановано близько 30 локацій різних напрямків оздоровчої та спортивної діяльності. Серед них - стрільба з лука, великий теніс, хокей, художня гімнастика, настільний теніс, бокс, дзюдо, уроки футболу та багато інших.

На території було розміщено понад 20 банерів обласної адміністрації, НОК України, центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», учбових та медичних закладів.

На заході були присутні відомі олімпійці краю - Олександр Гвоздик, Людмила Джигалова, Олександра Рижкова, Олена Пастушенко, Катерина Садурська, Олена Ковтун. Спортсмени провели майстер-класи, розповіли дітям про олімпійські цінності, історію олімпійського руху. Було проведено модулі «Здоровий спосіб життя» та  «Чат з чемпіонами», охоплено тему волонтерства.

Олександр Гвоздик звернувся розповів дітям про актуальність і необхідність оволодіння корисними знаннями та навичками, спортивною майстерністю, регулярних занять фізкультурою та спортом.

Останнє в медіа