Do like Olympians активно проходить у таборах Черкащини
10 Липня 2018 Поділитися
Do like Olympians активно проходить у таборах Черкащини

Днями в пришкільному таборі загальноосвітньої школи села Будище, що на Черкащині, відбувся всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету України Do like Olympians.

З проектом до учнів у табір завітали відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області Іван Урста, спеціаліст відділення Олександр Гнатенко, майстер спорту України зі стрільби з лука Софія Новіцька.

В рамках проекту Do like Olympians, що складався з двох частин, відбулася зустріч зі школярами. В першій частині дітям продемонстрували відеоролики про спортивні цінності, які варто застосовувати в повсякденному житті: сміливість, завзятість, досконалість, дружба, повага, натхнення, рівність. У ході діалогу учні з гостями обговорили суть усіх цінностей, і як їх використовувати у повсякденні та спорті. Такими прикладами з учнями поділилася і Софія Новіцька.

Після активних обговорень з великим задоволенням учасники заходу долучилися до активної руханки, яку для них провела лучниця.

Найактивніших учасників заходу відзначили подарунками, а для табору представники відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області вручили комплект спортивних м'ячів, які діти зможуть використовувати під час фізичних активностей.

Останнє в медіа