У Бахмуті відбувся молодіжний чемпіонат України з легкої атлетики
10 Липня 2018 Поділитися
У Бахмуті відбувся молодіжний чемпіонат України з легкої атлетики

7-8 липня у Бахмуті, на стадіоні спортивного комплексу «Металург», відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді (U-23). Вперше з 2013 року Донеччина прийняла легкоатлетичні змагання національного рівня.

У молодіжному чемпіонаті України взяли участь команда міста Києва і 22 областей країни. Ці змагання є відбірковими до чемпіонату України серед дорослих (18-21 липня, Луцьк), а також чемпіонату Асоціації Балканських атлетичних федерацій (20-21 липня, Стара Загора, Болгарія).

В урочистому відкритті змагань взяли участь голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць, директор департаменту сім'ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, Бахмутський міський голова Олексій Рева, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, президент Федерації легкої атлетики Донецької області Віктор Лис.

З вітальними словами до присутніх звернувся голова облдержадміністрації Олександр Куць, привітав спортсменів з початком змагань, побажав їм наснаги і нагородив переможців ранкової програми змагань. Після церемонії нагородження легкоатлетичні змагання продовжилися, а гості ознайомилися зі спортивною гордістю Бахмута – спорткомплексом «Металург».

Серед результатів відзначимо перемоги у стрибках у висоту львів'янина Вадима Кравчука (2,19) та харків'янки Лілії Клінцової (1,85). У спринті непогано себе проявили Олександр Соколов з Миколаєва (100 м – 10,55) та Артур Назарук зі Львівщини (200 м – 21,35). У штовханні ядра не було рівних вінничанину Роману Кокошку – 18,42.

У загальнокомандному заліку найкращими виявилися представники Донеччини (1540 очок), на другому місці – Харківська область (1515), на третьому – Дніпропетровська (1505).

Для багатьох учасників цей чемпіонат, окрім з'ясовування стосунків у своїй віковій групі, є етапом підводки під головний старт національного сезону – чемпіонат України (18-21 липня, Луцьк), де вони намагатимуться виконати нормативи на дорослий чемпіонат Європи.

Ну а з тих атлетів, які через високу конкуренцію у своїх видах мають невеликі шанси на поїздку до Берліну, за підсумками бахмутського чемпіонату буде сформовано команду на чемпіонат Асоціації Балканських атлетичних федерацій.

Останнє в медіа