На Донеччині провели #OlympicLab з Юрієм Сухоруковим
11 Липня 2018 Поділитися
На Донеччині провели #OlympicLab з Юрієм Сухоруковим

6 липня у рамках всеукраїнського проекту Національного олімпійського комітету України, за підтримки The Coca-Cola Foundation, #OlympicLab в обласному дитячо-молодіжному санаторно-курортному комплексі «Перлина Донеччини» відбулось урочисте закриття спартакіади «Спортивне дитинство» серед дітей-переселенців та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Привітати учасників проекту прийшли Юрій Сухоруков - заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, срібний призер Олімпіади-2008, Крістіна Русінова - член виконкому відділення НОК України в Донецькій області, майстер спорту України з легкої атлетики, в.о. директора школи вищої спортивної майстерності, Людмила Каун – в.о. директора обласної дитячо-юнацької школи для дітей сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків.

Цього разу у модулі «Чат з олімпійцями та лідерські навички» прихильники спорту мали унікальну можливість поспілкуватись з видатним олімпійцем. Юрій Сухоруков звернувся з вітальним словом до юних спортсменів та побажав успіху в підкоренні спортивних висот.

Із задоволенням відповів на запитання, які цікавили молодь, розповів про свій шлях у спорті, розвиток лідерських якостей, розвиток особистості і самовдосконалення в спорті, про те, як ці риси можна використовувати в повсякденні.

Після спілкування діти змагалися у спортивному орієнтуванні, волейболі, футболі, баскетболі, 200 дітей-переселенців взяли безпосередню участь у змаганнях, підтримати свої команди та долучитеся до свята спорту прийшли понад 500 дітей. Слід відзначити, що і сам олімпієць, і тренери також є внутрішньо переміщеними особами.

За активну участь у святі учасники проекту отримали сувеніри з олімпійською символікою від НОК України.

Останнє в медіа