У МДЦ «Артек» відкрилась вільна олімпійська бібліотека
11 Липня 2018 Поділитися
У МДЦ «Артек» відкрилась вільна олімпійська бібліотека

Бібліотека функціонує за принципом «Візьми книгу, прочитай, поверни». Проект започатковано Київським міським відділення НОК України та спрямовано на зростання знань майбутніх спортсменів у таких темах, як історія спорту, його розвиток в Україні і світі, а також з біографії відомих героїв українського спорту.

Різноманітні енциклопедії, журнали, видання присвячені Олімпійським іграм, Юнацьким Олімпійським іграм та фестивалям, які відбувались у світі останнім часом та у яких брали участь збірні команди України.

З таких джерел можна дізнатись не тільки все про Олімпійські ігри, але й про країну, у якій відбувається подія. Історія олімпізму рясніє іменами видатних спортсменів, які прославляли свої країни та дали гідний приклад для наслідування.

Визначні історичні події, пам'ятки архітектури, спортивна інфраструктура, культурні особливості країни та ще багато цікавого можна знайти на сторінках видань «Олімпійської книги».

Також для діток, які знають або хочуть розвивати свої знання у вивченні англійської мови, у бібліотеці представлено спеціальну літературу, з простими для розуміння текстами.

Багато артеківців вже зацікавилися новими книгами та обрали ту літературу, яка їм до вподоби.

Останнє в медіа