У Чорноморську відбувся модуль #Olympiclab
12 Липня 2018 Поділитися
У Чорноморську відбувся модуль #Olympiclab

У Чорноморську на стадіоні загальноосвітньої школи № 6 відбувся захід Національного олімпійського комітету #Olympiclab, що в цьому році проходять за підтримки The Coca-Cola Foundation.

В одному з модулів #Olympiclab, а саме – «Чат з чемпіонами та лідерські навички» - взяли участі більше 30-ти юних легкоатлетів з різних куточків країни, які стартували у відкритому чемпіонаті Чорноморська «Діти – олімпійська надія України» серед юнаків та дівчат 2005 р.н., що був присвячений Дню Конституції.

Юні легкоатлети мали можливість поспілкуватися з учасницею Олімпійських ігор в Пекіні стрибункою Олександрою Стаднюк, яка зараз працює тренером в одеській обласній СДЮСШОР.

Серед учасників були і діти-переселенці – 13-річні Дмитро Хакімов та Ельміра Тарута, які раніше жили в Донецьку, і саме в Чорноморську розпочали займатися спортом, а саме легкою атлетикою. У травні вони стали переможцями юнацького чемпіонату України з чотириборства в командному заліку, а на цих змаганнях посіли призові місця в триборстві – друге та третє місця відповідно.

Під час модулю спортсмени-початківці цікавилися у Олександри Стаднюк, які якості необхідні, щоб досягти високих результатів, чи треба вже в цьому віці ставити серйозні цілі, наскільки велика роль тренера. Питань було чимало, і на всі юні прихильники королеви спорту отримали детальні відповіді від відомого олімпійця.

Головний сенс сказаного можна підсумувати таким чином: кожен спортсмен, навіть найменший, повинен ставити цілі, хоча б маленькі, працювати з великим бажанням та чітко виконувати настанови тренера. «Тільки тоді ви отримаєте результат», - зазначила Олександра Стаднюк.

Всі учасники модулю #Olympiclab у Чорноморську отримали олімпійські подарунки від відділення НОК України в Одеській області.

Останнє в медіа