На Донеччині відбувся майстер-клас з тхеквондо у рамках оздоровчих заходів «Олімпійське літо»
12 Липня 2018 Поділитися
На Донеччині відбувся майстер-клас з тхеквондо у рамках оздоровчих заходів «Олімпійське літо»

11 липня в рамках проведення фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей «Олімпійське літо» відомі спортсмени школи вищої спортивної майстерності Донецької області, відділення тхеквондо (ВТФ) провели відкрите тренування та майстер-клас у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Яструбок», що в Святогірську.

З 26 червня по 11 липня спортсмени ШВСМ відділення тхеквондо (ВТФ), члени федерації тхеквондо (ВТФ) Донецької області із ДЮСШ Дружківської міської ради, ОКДЮСШ та  Маріупольських клубів «Пекхо» та «Теккен» на чолі з заслуженим тренером України Юрієм Бірюковим перебували на навчально-тренувальному зборі, де покращували свою фізичну форму та готовилися до нових стартів.

Майстер-клас проводили Михайло Шелест, Денис Тисленко, Єгор Бірюков  із тренерами Юрієм Бірюковим, Олександром Левенчуком, Ігорем Штенем, Владиславом Коротких.

Спортсмени продемонстрували техніку одиночних ударів і комбінації ударів — на силу, швидкість та точність, знайомили з веденням бою на різних дистанціях.

Юрій Бірюков особисто коригував технічні елементи  наймолодших спортсменів, давав корисні поради під час спарингів. Також  учасники майстер-класу могли задати відомим спортсменам будь-які питання стосовно спорту.

 

 

Останнє в медіа