У Львові триває міжнародний тенісний турнір ITF Lion Cup
12 Липня 2018 Поділитися
У Львові триває міжнародний тенісний турнір ITF Lion Cup

У Львові на відкритих кортах палацу спорту «Україна» триває міжнародний тенісний турнір третьої категорії ITF Lion Cup, на старт якого вийшли понад 120 спортменів до 18 років з 22 країн світу.

До чвертьфіналу одиночного турніру серед хлопців зумів пробитися лише один українець – киянин Ерік Ваншелбоїн. За вихід у півфінал турніру він позмагається з першим сіяним – представником Казахстану Достанбеком Ташбулатовим.

В одиночних змаганнях дівчат впевнено реноме першої сіяної підтримує харків'янка Дарія Лопатецька. Вона пробилася до півфіналу турніру, де зіграє з переможцем пари Анаель Леклерцо (Франція)/Єкатерина Дмітріченко (Казахстан).

До чвертьфіналу одиночного турніру також зуміли пробитися одеситка Єлизавета Скороходова та Любов Костенко з Кривого Рогу. Скороходова у чвертьфіналі поступилася вищезгаданій Лопатецькій (1:6, 1:6), а Костенко у чвертьфіналі поміряється силами з грузинкою Зозією Кардавою.

У змаганнях пар серед дівчат українки Дарія Лопатецька та Любов Костенко пробилися до півфіналу. За вихід у фінал вони зіграють з Єкатериною Дмитриченко з Казахстану та Шавіт Кімчі з Ізраїлю.

У змаганнях пар серед хлопців ситуація ідентична. У півфінал пробилася єдина українська пара – Ілля Білобородько із Сєвєродонецька та киянин Олександр Овчаренко. Що цікаво, у чвертьфіналі турніру наші хлопці обіграли перших сіяних - казахстанця Достанбека Ташбулатова та канадця Глеба Блекхера. У півфіналі парного турніру Овчаренко та Білобородько зіграють з турками Берком Ілкелем та Борою Сенгулом. Представники Туреччини, до слова, на парному турнірі є під третім номером посіву.

ITF Lion Cup триватиме у Львові до суботи, 14 липня.

Останнє в медіа