У дитячих таборах Черкащини триває олімпійське літо
13 Липня 2018 Поділитися
У дитячих таборах Черкащини триває олімпійське літо

У дитячому таборі «Гайдарівець», що в с. Благодатне Черкаської області, за сприяння відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області відбулися спортивно-оздоровчі заходи у рамках програми «Олімпійське літо». Участь у заході взяли дві сотні діток.

До відкриття святкового дійства долучилися відповідальний секретар відділення НОК України в Черкаській області Іван Урста та спеціаліст відділення, майстер спорту України Олександр Гнатенко. Представники відділення НОК подарували табору комплект спортивних м’ячів  для подальшого застосування у спортивних активностях.

Відзначення заходу супроводжувалося спортивними конкурсами та виступами у виконанні дітей. По завершенню урочистої частини діти долучилися до традиційного олімпійського пробігу та підняття олімпійського прапора. Також кращих визначили в особистій та командній першостях у різних видах спорту.

Учасників «Малих Олімпійських ігор» відзначили подарунками від відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області.

Останнє в медіа