У Хмельницькому пройшло свято спорту та батьківства за участі найменших малюків
08 Серпня 2018 Поділитися
У Хмельницькому пройшло свято спорту та батьківства за участі найменших малюків

У традиційному «Диво-фестивалі усвідомленого батьківства, організаторами якого виступили навчально-освітянські центри розвитку «Простір», «Щасливе материнство», відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області, найбільш захоплюючими та емоційними виявились перегони повзунів.

На затишній території центру «Простір» у дружній родинній атмосфері було проведено основні заходи, які включали різноманітні конкурси, майстер-класи, розваги з дітлахами дошкільного віку.

Розпочалося спортивно-розважальне дійство розминкою і продовжилося символічною естафетою олімпійського вогню. А далі на старт чотирьохметрової дистанції були запрошені двадцять чотири 6-11-місячні малюки, які в двох вікових групах за підримки членів родини боролися за перемогу в конкурсі «Жвавий повзун».

Головними арбітрами виступили представники відділення НОК України в області: перший заступник голови Віктор Флентін і учасник зимових Ігор 1992 та 1994 років Олександр Бортюк.

Переможці й призери змагань отримали свої перші спортивні трофеї – медалі.

В показових виступах техніку володіння зброєю періоду Середньовіччя продемонстрували члени Хмельницької обласної федерації бойового гопака.

Організатори та партнери фестивалю вручили всім його учасникам подарунки, засоби гігієни, фармацевтичну продукцію, солодощі і сувеніри з олімпійською символікою.

Останнє в медіа