В «Артеці» розіграли Кубок з безконтактного регбі-5
09 Серпня 2018 Поділитися
В «Артеці» розіграли Кубок з безконтактного регбі-5

Київське міське відділення НОК України спільно з Посольством Франції в Україні, фондом розвитку дитячо-юнацького регбі та МДЦ «Артек» сприяє розвитку та популяризації регбі в Україні.

У Міжнародному дитячому таборі «Артек» відбулись змагання – Кубок з безконтактного регбі-5 серед збірних команд співдружностей.

На турнірі були присутні почесні гості: аташе посольства Франції в Україні Сільвен Ріголле, президент фонду розвитку дитячо-юнацького регбі Леонід Дейнеко та віце-президент Київської міської федерації регбі Сергій Куриза.

Для того, щоб прищепити любов до регбі і заохотити дітей займатися, в «Артеці» використовують саме регбі-5 або регбі на стрічках. Різновид безконтактного регбі з використанням додаткового спортивного обладнання – двох стрічок на наліпках (тегів). Цей вид регбі частіше всього використовується для навчання новачків, а також для популяризації регбі серед дітей і підлітків. Ця гра заснована на найпростіших і базових правилах класичного регбі.

Артеківці дуже активно та вправно тренувались упродовж цієї зміни та змогли проявити свої найбільш сильні сторони, такі як витривалість, жага до перемоги та великий командний дух.

У запеклій боротьбі перемогу виборола команда «Незламні», на другій сходинці опинилась команда «Всемогутні», на третьому місці - команда «IV легіон».

Наприкінці турніру артеківці отримали грамоти та медалі від Київського міського відділення НОК України, а у аташе посольства Франції в Україні - Сільвен Ріголле нагородив переможців Кубком.

Останнє в медіа