Фехтувальник Богдан Нікішин отримав нагороду найкращого спортсмена липня на Дніпропетровщині
09 Серпня 2018 Поділитися
Фехтувальник Богдан Нікішин отримав нагороду найкращого спортсмена липня на Дніпропетровщині

У вівторок у Дніпрі в інформаційному агентстві «МОСТ-Дніпро» пройшла прес-конференція, яка була присвячена важливій події – нагородженню найкращого тренера та спортсмена Дніпропетровщини за підсумками липня.

Захід був організований обласним відділенням НОК України за ініціативи його голови Андрія Павелка та за підтримки обласної влади, управління спорту ОДА, федерацій, спортивних товариств, школи вищої спортивної майстерності, ДВУФК та обласної асоціації спортивних журналістів.

Почесну нагороду отримав бронзовий призер чемпіонату світу з фехтування Богдан Нікішин. Шпажист виборов медаль на світовій першості, що проходила у Китаї. Після цього успіху Нікішин вийшов на друге місце у світовому рейтингу найкращих фехтувальників. Відповідно найкращим тренером була визнана особистий тренер Богдана Ольга Маркіна.

«Найкращого спортсмена ми визначали за результатами виступів на всіх міжнародних і українських змаганнях за місяць. Липень був досить врожайним для спорту області, претендентів було декілька, але найвище досягнення у дорослих змаганнях було саме у Богдана Нікішина», – сказав виконавчий директор відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков.

Перший заступник голови відділення Валерій Кондратьєв зазначив, що Богдан Нікішин є одним із спортивних лідерів регіону. А після того, як Богдан Нікішин та Ольга Маркіна отримали спеціальні подарунки від організаторів, кожен із них також мав слово.

Спортсмен подякував НОК за визнання, а також своїм уболівальникам – за підтримку:

«Хотів би сказати величезне спасибі всім своїм уболівальникам. Мені багато писали, я отримував чимало поздоровлень. Така підтримка дуже важлива і відчувалася. Хочу сказати спасибі Національному олімпійському комітету в Дніпропетровській області за організацію і відновлення проекту з визначення найкращого спортсмена місяця. Це дуже важливо, і я пишаюся тим, що зміг привезти медаль світового рівня в нашу країну і наше місто. Коли нашу працю цінують і відзначають, це додає сил», – сказав Богдан Нікішин.

Особистий наставник фехтувальника Ольга Маркіна зазначила, що шлях Богдана до нагороди був тривалим та непростим:

«Всі знають, що Богдан – дуже досвідчений спортсмен, який вже пройшов довгий шлях. Кілька разів він зупинявся за крок від медалі на чемпіонаті світу. Нарешті ми цей крок зробили. Це його перша особиста медаль у спортивній кар'єрі, отож - дуже цінна », – сказала тренер.

Останнє в медіа