Do like Olympians на Рівненщині
13 Серпня 2018 Поділитися
Do like Olympians на Рівненщині

Днями в рамках всеукраїнського проекту Національного олімпійського комітету України Do like Olympians відбулася зустріч провідних спортсменок Рівненщині зі школярами, які відпочивають в дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Агатівка», котрий розташований в с. Симонів Гощанського району.

Зараз тут оздоровлюється кілька сотень дітей, значна частина з яких є гостями області. Для них, і не тільки, була проведена зустріч з майстром спорту України міжнародного класу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору, бронзовою призеркою літніх Паралімпійських ігор-2012 та літніх Паралімпійських ігор-2016 Юлією Галінською та кандидатом в майстри спорту України з дзюдо, багаторазовою призеркою та переможницею міжнародних турнірів Анною Бойко.

Молоді спортсменки провели коротке знайомство з дітьми, після чого пошикували їх у колони і під музичний супровід провели інтенсивну розминку. Гості зробили особливий акцент на кардіовправах та розтяжці. Окрім цього вони провели показовий виступ, під час якого продемонстрували дітям основні елементи боротьби. Відтепер школярі знають що таке іппон, ваза-арі та юко, як правильно проводити кидки і ухилятися від них.

На завершення гості зробили спільне фото з дітьми у стрибку, яке вже встигло стати візитною карткою проекту Do like Olympians.

Останнє в медіа