Визначено найкращих спортсменів червня та липня на Вінниччині
13 Серпня 2018 Поділитися
Визначено найкращих спортсменів червня та липня на Вінниччині

У приміщенні облспортуправління провели засідання виконкому відділення НОК України у Вінницькій області. На ньому були присутні голова відділення Павло Хникін, відповідальний секретар відділення Тетяна Шмаль, начальник спортуправління ОДА Сергій Чернявський, перший заступник голови відділення Олександр Олійник, почесний член НОК Федір Новік, тренер національної збірної із хокею на траві Павло Мазур, віце-президент Федерації гімнастики України Володимир Юр’єв та ін.

Кращим спортсменом червня на Вінниччині члени виконкому визначили борчиню вільного стилю (у ваговій категорії до 66 кг) Юлію Кухарук. Вона у Дьєрі (Угорщина) виборола бронзу чемпіонату Європи серед кадетів.

А ось найкращих спортсменів липня на Вінниччині виявилося одразу двоє. Це пара веслувальників Дмитро Костишен і Денис Лахманов. Вони стали бронзовими призерами серед молоді на чемпіонаті Європи у м. Ауронцо-ді-Кадоре (Італія) і чемпіонаті світу у Пловдиві (Болгарія). Кращі спортсмени літніх місяців, за традицією, отримають грошові премії відділення НОК.

Останнє в медіа