На Харківщині дано старт Олімпійським урокам
05 Вересня 2018 Поділитися
На Харківщині дано старт Олімпійським урокам

В колективі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з водних видів спорту імені чотириразової Олімпійської чемпіонки, Героя України Яни Клочкової відбулись урочистості з нагоди початку нового навчального року та відкриття Олімпійського тижня та Олімпійського уроку за участі спортсменів тренерів та батьків дітей.

В заході взяли участь директор школи Володимир Білий, голова відділення Національного олімпійського комітету в Харківській області Віктор Христоєв, в.о голови начальника комітету у справах молоді та спорту по Шевченківському району Департаменту молоді та спорту Харківської міської ради Євгенія Шелкунов, директор Харківського обласного училища фізичної культури Анатолій Попов, голова федерації водного поло області Ігор Якушев.

В своїх виступах гості привітали дітей з початком нового навчального та спортивного олімпійського року.

Велика група дітей отримала подарунки від керівництва школи адміністрації району та НОК України і його відділення. Віктор Христоєв передав дітям щирі вітання від президента НОК України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки.

Зі святом учасників зібрання показовими виступами привітали їх колеги з художньої гімнастики міської спортивної школи "СХІД" вихованки майстра спорту Олени Філенко.

Останнє в медіа