«УСПІШНІ ЛЮДИ» ЗУСТРІЛИСЯ ЗІ СТУДЕНТАМИ І КОЛЕКТИВОМ ФАКУЛЬТЕУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТНПУ ІМ. В.ГНАТЮКА
14 Вересня 2018 Поділитися
«УСПІШНІ ЛЮДИ» ЗУСТРІЛИСЯ ЗІ СТУДЕНТАМИ І КОЛЕКТИВОМ ФАКУЛЬТЕУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТНПУ ІМ. В.ГНАТЮКА

З нагоди Європейського тижня спорту, міжнародного дня студентського спорту в Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка пройшла зустріч студентів першого курсу факультету фізичного виховання, педагогічного колективу факультету у форматі «Клуб успішних людей» та модуля #Olympic_LGT_Lab «Ментальне тренування» з випускниками факультету фізичного виховання, першим заступником голови Тернопільського обласного осередку НОК України, Майстром спорту зі спортивної боротьби, Віталієм Ігнатенком та стипендіатом НОК України, чемпіоном України, Майстром спорту України з легкої атлетики Іваном Панасюком.

Протягом години присутні цікавилися спортивним і особистим життям гостей. У ході зустрічі перший заступник голови Тернопільського обласного осередку НОК України Віталій Ігнатенко нагородив відзнаками Національного олімпійського комітету України викладачів та студентів факультету за їх особистий внесок у розвиток олімпійського руху та виховання молоді на ідеалах олімпізму та побажав студентам прагнути до спортивних та освітніх вершин, а викладам тримати високу планку підготовки фахівців спортивного профілю. В свою чергу наші гості отримали подяки  від ректора університету та посвідчення стейкхолдерів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

По закінченню зустрічі професорсько-викладацький колектив та студенти факультету побажали гостям здоров’я, щастя і нових звершень.

Останнє в медіа