Олімпійський урок у мальовничому куточку Кременеччини
17 Вересня 2018 Поділитися
Олімпійський урок у мальовничому куточку Кременеччини

Відомий галичанин, педагог, історик, титулований спортсмен, майстер спорту з легкої атлетики, член збірної команди України професор Богдан Тромифим’як відзначав, що „...внутрішній світ молодої людини не повинен бути порожнім, а має бути заповнений істинною духовністю, справжньою культурою, високою мораллю”….

Ці слова були згадані у ході проведення олімпійського уроку, що відбулись у загальноосвітньому навчальному закладі 1-3 ступенів с. Великі Бережці Кременецького району Тернопільської області. Ідеологічною, культурологічною та духовною основою уроку виступила Олімпійська ідея.

У заході взяли учать понад 150 учнів. Перед учнями виступив перший заступник Тернопільського обласного відділення НОК України Віталій Ігнатенко та голова обласного осередку Олімпійської академії України Андрій Огнистий. К

ульмінацією уроку стала участь в ньому учасника двох зимових  Олімпійських ігор, капітана збірної України з санного спорту Андрія Мандзія, який поділився з дітьми секретами спортивних досягнень та запросив учнів займатись у спортивних секціях. Найбільш активні учасники олімпійського уроку отримали подарунки які підготовив для дітей НОК України з рук досвідченого майстра справжнього олімпійця Андрія Мандзія До слова Кременеччина край олімпійський.

На останніх зимових Олімпійських іграх 2018 року в Пхьончхані (Південна Корея) троє представників мальовничого краю Тернопільської області захищали честь нашої країни.

Останнє в медіа