У середній школі №23 Дніпра дали старт Олімпійському тижню
14 Вересня 2018 Поділитися
У середній школі №23 Дніпра дали старт Олімпійському тижню

За традицією на початку вересня по всій Україні проводяться заходи в рамках Олімпійського тижня. Подібне свято пройшло в школі № 23 міста Дніпро.

Гостювали у хлопців 1-5 класів навчального закладу легенда “Дніпра” і українського футболу Ротань Руслан, виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков, голова обласної федерації хокею з шайбою Олександр Кротов і його колега з розвитку хокею в регіоні Федір Грищ.
Присутність представників цього динамічного зимового виду спорту обумовлено тим, що саме в 23-ій школі вчаться юні хокеїсти команди ХК “Придніпровськ”.

Гості звернулися до учнів з вітальним словом, подивилися показові виступи місцевих молодих спортсменів, від імені голови обласної олімпійського відділення Андрій Павелка нагородили кращих з них, хто протягом минулого навчального року домігся найвищих спортивних результатів.

Ну а після цього був десерт: футбольний Олімпійський урок від Руслана Ротаня. Учні 10-го і 11го класів зійшлися в справжньому футбольному битві! З огляду на різницю у віці, команду 10-класників посилив сам екс-капітан “Дніпра” і збірної України і ваш покірний слуга. Гра закінчилася з рахунком 5: 5 (причому, ніхто і не думав піддаватися!). А в серії пенальті гору взяли “молодші”.

Не дивлячись на результат перемогли від цього заходу всі його учасники, які передали вітання юним атлетам, а з ними і побажання якнайкраще виступити на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі!

Останнє в медіа