Уславлені спортсмени провели «Олімпійський урок» на Харкіщині
14 Вересня 2018 Поділитися
Уславлені спортсмени провели «Олімпійський урок»  на Харкіщині

Прославлені спортсмени-олімпійці – дворазова Олімпійська чемпіонка з легкої атлетики, Заслужений майстер спорту, Почесний громадянин Харківської області Людмила Джигалова, бронзовий призер Ігор Олімпіади, Заслужений майстер спорту зі стрільби з луку Олександр Сердюк, голова відділення НОК у Харківській області Віктор Христоєв та голова обласної організації спортивного товариства «Спартак» Ігор Богданов провели «Олімпійський урок» та дати старти змаганням «Олімпійського тижня» Вільшанській Дергачівського району загальноосвітній школі 1-3 ступенів.

Під час зустрічі олімпійці поділилися історією своїх спортивних здобутків вибору виду спорту розповіли про участь в Олімпійських іграх та відповідали на численні запитання присутніх.

Олімпійці презентували проекти Національного олімпійського комітету та провели спортивну вікторину.

З рук прославлених спортсменів діти отримали подарунки від НОК України та відділення Олімпійського комітету – футболки, ручки, м’ячі, зошити, щоденники, ручки тощо.

Кращим спортсменам присутнім на уроці були врученні щоденники від президента НОК України Сергія Бубки.

З великою вдячністю як до своїх вчителів, так до наставників сьогодення олімпійці пообіцяли дітям поповнити спортивний інвентар школи і гімнастичними матами.

Наступна подібна зустріч в цій школі запланована на жовтень.

Останнє в медіа