У Миколаєві провели масштабний обласний «Олімпійський урок-2018»
14 Вересня 2018 Поділитися
У Миколаєві провели масштабний обласний  «Олімпійський урок-2018»

В Миколаєві на території Центрального міського стадіону відбувся «Олімпійський урок-2018», присвячений Дню фізичної культури і спорту України, організований регіональним відділенням НОК в Миколаївській області.

Олімпійський урок з 2005 року за ініціативою президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки щорічно проходить по всіх куточках країни. Цього року захід присвячений ІІІ літнім Юнацьким Олімпійським іграм, які вже в жовтні стартують в аргентинському Буенос-Айресі.

Урочисте відкриття спортивного свята почалося з параду спортсменів з усієї області, після якого працівники фізичної культури і спорту, відомі миколаївські спортсмени та тренера були нагороджені дипломи та грамотами від Миколаївської ОДА та Національного олімпійського комітету України, Подяками Міністерства освіти і науки України.

Після офіційної частини спортивні федерації на чолі зі спортсменами і їх тренерами провели майстер-класи, в яких не тільки продемонстрували свої спортивні вміння а й розповіли юним миколаївцям і їх батькам про цінності олімпійського руху, з метою формування культури здорового способу життя.

Жителі міста мали можливість ознайомитися з такими видами олімпійського спорту як легка атлетика, фехтування, художня гімнастика, бокс, бейсбол, волейбол, теніс, вільна боротьба, карате, футбол, баскетбол, гандбол, веслування на байдарках і каное.

Останнє в медіа