У Києві нагородили переможців та офіційно закрили всеукраїнський фінал “Олімпійське лелеченя”-2018
15 Вересня 2018 Поділитися

У МДЦ “Артек”, що розташовується у мальовничій місцевості Києва — Пущі-Водиці — підвели підсумки всеукраїнського фіналу проекту НОК “Олімпійське лелеченя”-2018 та вшанували призерів та переможців.

У загальному заліку, який формувався за підсумками участі команд в усіх конкурсних етапах (презентації, вікторині, волейболі та естафеті) найбільшу кількість балів набрали:

І місце - команда "БЕМС" (Полтавська область)

ІІ місце — команда «Олімпіонік» (Чернігівська область)

ІІІ місце — команда "Олімпіоніки" (Сумська область)

На урочистій церемонії закриття "лелеченят" вітали уславлені олімпійці - дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор з вітрильного спорту Олена Пахольчик, бронзові призерки Ігор з гандболу Олена Яценко і Олена Цигиця, бронзова призерка Олімпіади у потрійному стрибку Ольга Саладуха, перший український скелетоніст Владислав Гераскевич, стрибунка у висоту Ірина Геращенко. А також заступник генерального директора МДЦ "Артек" з виховної роботи Сергій Коник.

Від імені НОК України з вітальним словом до присутніх звернулася начальник Управління олімпійського руху Олена Пахольчик, яка подякувала за участь у змаганнях кожному учаснику, їхнім наставникам та вчителям — за підготовку, а суддівській колегії — за бездоганний та чесний арбітраж. Та, звісно ж, МДЦ "Артек" - за гостинність та допомогу в організаціїї проекту.

"Ви всі — переможці, адже ви всі перемагали у своїх обласних фіналах. Впевнена, що і всеукраїнський фінал приніс кожному з вас особисту перемогу та допоміг відкрити та знайти для себе щось нове, отож, запам'ятається надовго та надихне на нові досягнення", - звернулася до школярів Олена Іванівна.

Привітав дітей із закінченням фіналу і Сергй Коник:

"Для "Артека" - приємна традиція та велика честь приймати "Олімпійське лелеченя". Дякую за те, що завітали до нас. Бажаю кожному знайти свою переможну дорогу у житті та впевнено нею крокувати".

Нагадаємо, що переможець загального заліку "Олімпійського лелеченяти", тобто команда з Полтавщини, у якості подарунку отримає путівки до "Артека" на літній відпочинок у 2019 році.

Не залишилися без подарунків і всі інші герої всеукраїнського фіналу — призери та переможці кожної дисципліни отримали кубки, медалі відповідного гатунку, дипломи, сертифіати та набори спортивного приладдя. Також подяки та нагороди отримали усі, хто допомагав провести "Олімпійське лелеченя" на найвищому рівні — у тому числі судді та вожаті.

Завершилося свято традиційним танцем у виконанні спортивних, спритних та кмітливих "лелеченят".

Останнє в медіа