Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 з «бронзою» чемпіонату Європи!
17 Вересня 2018 Поділитися
Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 з «бронзою» чемпіонату Європи!

На чемпіонаті Європи з баскетболу 3х3 у втішному фіналі з командою з Італії наша жіноча збірна продемонструвала неймовірний спортивний характер й посіла третє місце.

Поступаючись з рахунком 6:14, українки знайшли в собі сили повернутися до гри: наші дівчата вийшли вперед (15:14), однак італійки зуміли відповісти влучним кидком і перевели гру в овертайм.

Суперниці відкрили рахунок в овертаймі, але збірна України відповіла ще одним влучним виходом Ольховик, який приніс нашій збірній третє місце з підсумками континентальної першості - 17:16.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав українських спортсменок, тренерський склад збірної на чолі з Володимиром Холоповим,  відзначивши високу майстперність, справжній бійцівський характер та професіоналізм нашої баскетбольної дружини.

Окремі слова вдячності головний олімпієць країни висловив президенту Федерації баскетболу Михайлу Бродському, який вкладає душу і серце у розвиток виду спорту, досягаючи разом з колективом спортсменів, тренерів і менеджерів високих результатів.   

Останнє в медіа