Do like Olympians із легкоатлеткою Олена Колесниченко у Вінниці
17 Вересня 2018 Поділитися
Do like Olympians із легкоатлеткою Олена Колесниченко у Вінниці

До Вінницької школи № 30 завітала відома легкоатлетка Олена Колесниченко. Вона є майстром спорту міжнародного класу України з бігу на 400 метрів з бар’єрами, срібною призеркою чемпіонату Європи 2010 року, бронзовою призеркою I Юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі, учасницею Олімпійських ігор-2016.

У спортивному святі взяли участь 70 школярів, учнів одного 5-го і одного 6-го класів. Чемпіонка провела в спортивному залі школи зарядку у рамках всеукраїнського проекту НОК Do like Olympians. Олена наголосила, що саме таку розминку вона проводить перед власними тренуваннями.

Також учасниця Олімпіади-2016 запропонувала взяти участь у спортивній вікторині. Запитання стосувалися легкої атлетики і олімпійських чемпіонів, в тому числі й президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки.

Захід організувало відділення НОК України у Вінницькій області, яке підготувало подарунки школярам. Найбільш активні учасники зарядки отримали футболки із написом Do like Olympians, а переможці вікторини – олімпійські сувеніри.

Останнє в медіа