Олімпійський урок завітав до Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького
17 Вересня 2018 Поділитися
Олімпійський урок завітав до Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького

У Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького відбувся Олімпійський урок. Він вже в чотирнадцяте збирає університетську родину на масштабне свято спорту. Захід відбувся на площі біля головного корпусу університету.

Вітали студентів ректор університету Олександр Черевко та срібний призер Олімпійських ігор-1988 з веслування на байдарках Олександр Мотузенко.

«Спорт робить людину кращою, сильнішою, наполегливішою в досягненні своєї мети, він привчає людину до здорового способу життя. А здоров'я — це краса і сила духу. Черкащина завжди славилася видатними спортсменами. Вітаю тих, хто любить спорт, і тих, хто займається ним професійно, з Днем фізичної культури і спорту!», - відзначив ректор ЧНУ.

Розпочався Олімпійський урок з руханки Do like Olympians, до якої долучилися студенти перших курсів університету. Таке активне тренування провів для студентів магістр фізичної культури та спорту, провідний тренер фітнес-клубу «5 елемент» з міста Києва, презентер міжнародних фітнес-конвенцій, випускник Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Максим Довбуш.

Після цього кожен охочий мав змогу взяти участь у спортивних майстер-класах, які проводили на Зеленій галявині університету відомі студенти-спортсмени. До уваги студентів презентували види спорту: стрільбу з лука, бокс, веслування, велоспорт, гімнастику, акробатику, футбол, волейбол, фехтування, армреслінг, пауерліфтинг, гирьовий спорт та інші види, що культивуються в університеті. Студенти активно випробовували свої сили та знайомилися зі спортивною діяльністю університету.

Останнє в медіа