#OlympicLab у краматорській школі з легкоатлеткою Вікторією Ткачук
18 Вересня 2018 Поділитися
#OlympicLab у краматорській школі з легкоатлеткою Вікторією Ткачук

У загальноосвітній школі №22 Краматорська відбулось спортивне свято «Олімпійський урок», в рамках якого пройшов модуль «Чат з чемпіонами і лідерскькі навички» проекту #OlympicLab, що Національний олімпійський комітет України проводить за партнерської підтримки компанії The Coca-Cola Foundation.

У шкільному актовому залі був аншлаг. Учні оплесками зустріли почесну гостю - титуловану легкоатлетку Вікторію Ткачук, яка спеціалізується в бігу на 400 м з бар'єрами. Її поточні досягнення: багаторазова чемпіонка і призерка чемпіонатів і Кубків України, чемпіонка Європи серед молоді, учасниця чемпіонату світу серед молоді, бронзова призерка командного чемпіонату Європи, учасниця Олімпійських ігор, учасниця чемпіонату світу, фіналістка чемпіонату Європи.

У першій частині заходу Вікторія Ткачук розповіла про свої перші кроки в спорті, свою мотивацію на тренуваннях, звитяги на змаганнях і відповіла на численні запитання школярів. А потім провела олімпійську вікторину, де діти позмагались у знаннях зі спорту і олімпійської історії.

При підбитті підсумків з'ясували переможця вікторини і віце-чемпіонку, а от з визначенням володаря третього місця виникла проблема: однакову кількість балів набрали двійко хлопчаків. І Вікторія Ткачук запропонувала їм визначити кращого за спортивним принципом - у віджиманнях від підлоги. Ті погодились, і переможець таки визначився - аж на третьому десятку віджимань.

Сувеніри з олімпійською символікою отримав кожен учасник вікторини, який дав хоча б одну точну відповідь. Чемпіонка також нагородила шкільну команду з футзалу, яка тричі перемогла в міському чемпіонаті і увійшла до призової трійки на чемпіонаті області. Святкового настрою додали виступи юних гімнастів Поліни Дяченко і Артура Макарова, призерок обласних змагань з черліденгу, а також вальс танцювального дуету Єлизавета Єресько і Радомир Беш.

Друга частина заходу пройшла на шкільному спортмайданчику. Школярі разом з Вікторією Ткачук провели запальну руханку, а потім позмагалися в бігу на 30 метрів. Відома легкоатлетка вручила найкращим спринтерам призи з олімпійською символікою, які підготувало відделення НОК України в Донецькій області. Завершився «Олімпійський день» автограф- і фотосесію.

Останнє в медіа