Павла Хникіна переобрали на посаду голови відділення НОК України у Вінницькій області
18 Вересня 2018 Поділитися
Павла Хникіна переобрали на посаду голови відділення НОК України у Вінницькій області

14 вересня у конференц-залі готелю «Франція» відбулася звітно-виборча Асамблея відділення НОК України Вінницької області. Вона традиційно проводиться раз у чотири роки, у рік зимових Олімпійських ігор.

На захід прибули 65 делегатів Асамблеї, що складало понад 2/3 від загальної чисельності, тобто кворум був. Це голови та заступники обласних федерацій з олімпійських видів спорту, керівники обласних осередків спортивних товариств і відомств, вінницькі спортсмени-олімпійці та очільники спортивної галузі міст і районів Вінниччини.

Серед учасників олімпійського форуму були видатні вінницькі атлети і організатори: срібний олімпійський призер з велоспорту і начальник спортуправління ОДА Сергій Чернявський, заслужений тренер України з боксу та універсального бою та голова спорткомітету Вінницької міської ради Сергій Краєвський, бронзова призерка Олімпіади з веслування Ганна Балабанова, учасник Олімпійських ігор з легкої атлетики Андрій Ковенко, головний тренер збірної України з хокею на траві Павло Мазур та інші. В роботі Асамблеї взяв участь й голова комісії НОК України по зв’язкам з осередками Володимир Ковальов.

Вів засідання голова відділення НОК України у Вінницькій області, дворазовий срібний олімпійський призер з плавання Павло Хникін. Павло Вікторович прозвітував щодо виконаної роботи протягом каденції на посаді очільника відділення НОКУ. Йшлося про прозорість у роботі і неупереджене суддівство обласних змагань і олімпійських масових заходів, які проводить відділення.

За останні роки Вінницьке відділення НОКУ започаткувало чимало цікавих новацій: нагородження грошовими сертифікатами за підсумками року лідерів олімпійського руху серед міст і районів; конкурс серед кращих дитячих тренерів; преміювання кращих спортсменів місяця на Вінниччині тощо.

Зрозуміло, збережені й попередні надбання і позитивні традиції. Через відділення НОК виплачуються стипендії з обласного бюджету провідним спортсменам регіону, фінансуються навчально-тренувальні збори тощо. Проводиться чимало спеціалізованих масових заходів: «Олімпійський день», «Олімпійський урок», «Олімпійське лелеченя», Do like Olympians, конкурси серед спортивних журналістів та спортивної фотографії тощо.

Ревізійна комісія зловживань чи порушень в роботі відділення НОК не знайшла. Після цього почалися обговорення єдиної кандидатури на посаду очільника цієї громадської організації – Павла Хникіна.

Всі виступаючі схвально відгукувалися про роботу Павла Вікторовича на посаді. Отож звіт Павла Хникіна було затверджено, а роботу відділення НОК визнали задовільною.  Голосування за голову відділення НОК було таємним. Серед 65 присутніх членів Асамблеї у ньому взяли участь 63. 62 із них проголосували за Павла Хникіна, а ще один бюлетень виявився зіпсованим.

Першим заступником голови відділення затверджений Сергій Чернявський, заступником – Сергій Краєвський, відповідальним секретарем – Олександр Олійник (заступник начальника спортуправління вінницької ОДА).

Обрали й склад виконкому, майже половину якого склали молоді представники олімпійських видів спорту. За словами переобраного голови відділення НОК, це має активізувати й покращити роботу.

Останнє в медіа