Do like Olympians до Дня міста у Кропивницькому
18 Вересня 2018 Поділитися
Do like Olympians до Дня міста у Кропивницькому

15 вересня мешканці Кропивницького святкували День народження свого міста. Другий рік поспіль цей святковий для кропивничан день розпочинається із загальноміської ранкової зарядки, проекту НОК України - Do like Olympians.

Майстер-клас із олімпійської розминки Do like Olympians для всіх охочих провела майстер спорту України зі спортивної гімнастики, чемпіонка України, учасниця чемпіонату Європи Катерина Шумейко.

По завершенні зарядки кропивницьких фізкультурників і спортсменів привітав міський голова Андрій Райкович. Він подякував їм за активну пропаганду здорового способу життя і побажав нових перемог і рекордів на спортивних аренах України та світу. Найактивніші учасники масової руханки отримали від Національного олімпійського комітету України футболки з логотипом Do like Olympians.

Також, незважаючи на похмурий дощовий ранок, долучитися до легкоатлетичного оздоровчого пробігу і велопрогулянки центральними вулицями міста-іменинника виявили бажання близько 500 шанувальників здорового способу життя. Бігуни і велосипедисти стартували від Фортечних валів та пам'ятника Янголу-охоронцю, а зустрілися на площі перед міською радою, де разом із іншими містянами дружно виконали загальноміську ранкову зарядку.

Останнє в медіа