Учні Черкаської школи №3 стали учасниками Олімпійського уроку зі стрільби з лука
19 Вересня 2018 Поділитися
Учні Черкаської школи №3 стали учасниками Олімпійського уроку зі стрільби з лука

У Черкаській спеціалізованій школі №3 відбувся Олімпійський урок зі стрільби з лука. Організували урок дня учнів адміністрація школи, федерація стрільби з лука Черкаської області та відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.

До дітей з майстер-класом завітав майстер спорту України зі стрільби з лука Олександр Гнатенко, який і ознайомив присутніх з цим олімпійським видом спорту.

Олександр Гнатенко розповів про історію, розвиток стрільби з лука в Україні та на Черкащині. Він зауважив, що цей олімпійський вид спорту нині дуже активно розвивається в місті Черкаси та області.

З великою цікавістю та захопленням учні знайомилися зі спортивною зброєю та аксесуарами для стрільби, мали можливість особисто відчути себе в ролі лучника, примірявши спортивне екіпірування. Також присутнім демонстрували відеоролики з чемпіонатів світу та Європи, в яких змагалися відомі світові спортсмени.

Проведення Олімпійського уроку та різних видів активностей з дітьми під час нього підвищує зацікавленість учнів певним видом спорту та допомагає залучити більшу кількість молоді до занять спортом загалом.

Учасників олімпійського уроку відзначили поліграфічною продукцією Національного олімпійського комітету України.

Останнє в медіа