«Олімпійські історії» про Всеукраїнський фінал проекту «Олімпійське лелеченя»
21 Вересня 2018 Поділитися
 «Олімпійські історії» про Всеукраїнський фінал проекту «Олімпійське лелеченя»

Вже завтра, 22 вересня, на спортивних вболівальників в ефірі «5 каналу» за підтримки Національного олімпійського комітету України чекає новий випуск програми «Олімпійські історії».

На вас чекають найцікавіші подробиці проведення яскравого та масштабного фіналу проекту «Олімпійське лелеченя», яке відбулося в МДЦ «Артек» на Київщині.

В програмі ви побачите урочисте відкриття заходу, яке супроводжувалося цікавим флешмобом учасників свята, й дізнаєтеся, як пройшов модуль проекту #OlympicLab «Чат з олімпійцями та лідерські якості» за участю відомих Олімпійських чемпіонів Ольги Харлан та Олексія Торохтія.

Також ви станете свідками хімічної лабораторії компанії DOW, під час якої учасники влаштували кольорові вибухи та вкрили сцену густим туманом.

Тож, не пропустіть вже завтра о 12:15 на «5 канал».

Спортивні вболівальники, які не зможуть переглянути програму в ефірі, можуть знайти її на офіційному сайті Національного олімпійського комітету України, на каналі НОК www.youtube.com/ukrnoc та на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах: http://www.facebook.com/olympicua, https://twitter.com/OlympicUA, https://plus.google.com/+OlympicUA.

Останнє в медіа