#OlympicLab завітав до Пирятинського ліцею
24 Вересня 2018 Поділитися
#OlympicLab завітав до Пирятинського ліцею

21 вересня у Пирятинському ліцеї був реалізований проект Національного олімпійського комітету України #OlympicLab, що проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation. Дітей ознайомили з модулем «Загальнолюдські та олімпійські цінності» .

На заході був присутній міський голова Пирятина - Олексій Рябоконь Також було долучено до заходу дітей-переселенців, які отримали сувенірну атрибутику від Національного олімпійського комітету України.

На початку заходу відбулось нагородження команди та її вчителя Пирятинської загальноосвітньої школи №4, яка перемогла у Всеукраїнському заході «Олімпійське лелеченя», що відбувався у Міжнародному дитячому центрі «Артек».

Від Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України школі переможців було подаровано сертифікат на суму 5000 гривень, якій можна обміняти на спортивний інвентар у магазину «Пан Спортсмен». Міській голова відзначив перемогу учнів біг-бордом з їхньою фотографією у самому центрі міста.

Після нагородження розпочався модуль «Загальнолюдські та олімпійські цінності», який провів Олександр Богатінський – член ПОВ НОК України від Пирятинського району.

Також відбулась вікторина на олімпійську тематику. Переможці та призери були нагороджені медалями та сувенірною атрибутикою НОК України.

Останнє в медіа