В Ужгороді діти вивчали загальнолюдські та олімпійські цінності під час Олімпійського уроку
24 Вересня 2018 Поділитися
В Ужгороді діти вивчали загальнолюдські та олімпійські цінності під час Олімпійського уроку

В Ужгородській угорській гімназії ім. Другетів відбулось спортивне свято Олімпійський урок, в рамках якого пройшов модуль «Загальнолюдські та олімпійські цінності» проекту #OlympicLab, що Національний олімпійський комітет України проводить за партнерської підтримки компанії The Coca-Cola Foundation.

З учнями про загальнолюдські та олімпійські цінності спілкувалися стипендіат Закарпатського обласного відділення НОК України, майстр спорту України міжнародного класу Габріелла Мателешко, член виконкому обласного відділення, голова Асоціації спортивних журналістів Закарпатської області Василь Гаджега, а також представники гімназії директор Петро Ковач, заступник директора ВР Єва Поляк та вчитель фізкультури Костянтин Томчич.

На великому екрані продемонстрували відеоролики про олімпійські цінності, які діти спостерігали із захопленням та вітали оплесками. Після відеоролика учні-спортсмени закладу розповідали про свої досягнення з різних видів спорту.

Учасники проекту та учні-спортсмени отримали подарунки з олімпійською атрибутикою від Закарпатського обласного відділення НОК України. Всі учасники були задоволені цією зустріччю.

Останнє в медіа