У Сокільниках школярі зустрілись з олімпійцями Львівщини в рамках проекту #OlympicLab
27 Вересня 2018 Поділитися
У Сокільниках школярі зустрілись з олімпійцями Львівщини в рамках проекту #OlympicLab

На Львівщині продовжують реалізовуватись проекти НОК України. Учні та вчителі Сокільницької загальноосвітньої школи імені Івана Франка, Пустомитівського району, взяли участь в “Чаті з олімпійцями” в рамках проекту #OlympicLab, що проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation.

Вже традиційно захід розпочався з загальношкільної розминки на новозбудованому спортивному майданчику поруч зі школою. Потім діти мали нагоду познайомитись з провідними санкарями Львівщини, учасниками Олімпійських ігор серед яких: Олена Стецків – учасниця І Юнацьких Олімпійських ігор та двох Олімпіад (2014, 2018); Антон Дукач – учасник І Юнацьких Олімпійських ігор, учасник Олімпіади-2018, рекордсмен траси у Вінтерберзі (Німеччина), де проходив етап Кубка світу у 2015 році; Ігор Стахів – учасник ІІ Юнацьких Олімпійських ігор -2016; Андрій Демчук – призер чемпіонату Європи та світу серед юніорів з натурбану.

Серед гостей також були їхні тренери: Дмитро Нєкотєнєв, Марян Гузнер та старший тренер національної збірної команди України, президент федерації санних видів спорту у Львівській області Тарас Гарцула.

Для кращого розуміння, що таке санний спорт, упродовж спілкування для учнів було висвітлено декілька відеороликів про його різновиди.

Також олімпійці надали можливість дітям відчути себе справжніми спортсменами-санкарями, дозволивши посидіти на професійних санях, побачити і приміряти обладунки спортсмена, а також провели майстер-клас та розповіли про свій спортивний шлях до Олімпу.

Звісно, найдопитливіші, зацікавлені, уважні і ерудовані були відзначені подарунками з олімпійською символікою від відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Останнє в медіа