На Львівщині у підшефній школі-інтернат триває «Олімпійський тиждень»
01 Жовтня 2018 Поділитися
На Львівщині у підшефній школі-інтернат триває «Олімпійський тиждень»

Упродовж багатьох років відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області з метою популяризації олімпійського руху серед школярів та залучення їх до здорового способу життя опікується Стрілківською школою-інтернат, що у Старосамбірському районі.

18 вересня, у цій школі розпочались заходи в рамках проведення у Львівській області «Олімпійського тижня». Вже традиційно перед початком спортивної складової програми – урочисте відкриття, запалення олімпійського вогню та підняття олімпійського прапора.

Серед почесних гостей свята була виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Христина Опьола-Подгрушна, а також представник відділення у Дрогобицькому районі Дмитро Мицак. Обоє є учасниками Олімпійських ігор з гірськолижного спорту.

На урочистому відкритті Дмитро Мицак провів олімпійську зарядку з дітьми Do like Olympians, а впродовж «Олімпійського тижня» на дітей чекає ще насичена спортивна програма: ігри, естафети, конкурси, забави та так званий туристичний здвиг – похід у гори.

Останнє в медіа