Вперше змагання Юнацької Олімпіади на українському телебаченні

Вже через 5 днів в далекому аргентинському Буенос-Айресі стартують ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри.
На найпрестижнішому спортивному форумі Планети України представлятимуть 55 олімпійців, які виступатимуть у 22-х видах спорту.
Вперше в історії участі українців на Юнацьких Олімпіадах на українському телебаченні відбудуться трансляції цих змагань. Палко підтримувати й вболівати за наших юних талантів вболівальники зможуть на телеканалі ЮА:Перший.
Окрім цього за підтримки Національного олімпійського комітету України щодня виходитиме програма «Олімпійська доба», в якій будуть найсвіжіша та найоперативніша інформація з ексклюзивами з Аргентини.
Час виходу програми 21:30.
Вболіваймо наших юних олімпійців разом! Трансляція змагань також буде доступна на офіційному сайті НОК.
21-е лютого 2026 р.Ангеліна Брикіна: «За ідеальний стрибок можна отримати і 120 балів — засмучена, що не вдалося виконати його бездоганно»
21-е лютого 2026 р.«Розчарування. Я не справився з тим, що планував», — Олександр Окіпнюк про виступ у фіналі командного турніру з лижної акробатики
21-е лютого 2026 р.«Якийсь “чорний мамонт” пробіг перед Олімпіадою», – Дмитро Котовський про виступ у фіналі