#OlympicLab у Києві з Наталією Довгодько
04 Жовтня 2018 Поділитися
#OlympicLab у Києві з Наталією Довгодько

Школярі ще однієї київської школи познайомилися з таким видом спорту як академічне веслування завдяки проекту всеукраїнському проекту #OlympicLab, що проходить за підтримки компанії The Coca-Cola Foundation.

Київське міське відділення НОК України за сприянням ДЮСШ "Київ" познайомило школярів із модулем проекту під назвою «Чат з чемпіонами та лідерські якості». Для учнів середньої школи №238, що знаходиться на Троєщині, дуже приємним і пізнавальним було знайомство з Олімпійською чемпіонкою (у складі парної четвірки) з академічного веслування  Наталією Довгодько.

Наталія розповіла дітям, які саме лідерські навички допомогли її досягти спортивних перемог – це, насамперед, робота в команді, прагнення до досконалості в усьому, взаємоповага. Від спілкування перейшли до практики, діти ознайомились зі спортивним інвентарем, будівлею човна з академічного веслування, технікою безпеки на воді, та вперше у своєму житті разом з помічниками випробували свої сили на воді.

Надалі, розбившись на команди, змагались на тренажерах. Переможених не було, була лише радість від знайомства, захват від опанування нового виду спорту, приємне здивування від отриманих подарунків. Адже усі хлопці та дівчата отримали призи від Київського міського відділення НОК  України на згадку про проект #OlympicLab.

Останнє в медіа