#OlympicLab у тернопільській школі
05 Жовтня 2018 Поділитися
#OlympicLab у тернопільській школі

З нагоди відкриття ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор-2018 у Тернопільській спеціалізованій загальноосвітній школі з поглибленим вивченням іноземних мов №3, в рамках реалізації проекту НОК України та The Coca-Cola Foundation, пройшов модуль «Загальнолюдські та олімпійські цінності».

У рамках заходу для дітей були організовані Малі Ігри. У ході спортивного дійства юні учасники та їхні батьки знайомились з олімпійським рухом, його філософією, олімпійськими цінностями, історією розвитку олімпізму та Олімпійських ігор.

Разом з гостями заходу - головою Тернопільського обласного відділення Олімпійської Академії України, майстром спорту Андрієм Огнистим, першим заступником регіонального осередку НОК України, майстром спорту Віталієм Ігнатенком діти під керівництвом вчителя фізичної культури, відмінника освіти України Любомира Бенцала у формі ігор і забав провели весело і з користю час.

Спортивний інвентар для проведення Малих Ігор люб’язно надала Тернопільська обласна федерація легкої атлетики.

Від Національного олімпійського комітету України бібліотеці школи був переданий комплект олімпійської літератури англійською мовою, кожен учасник святкового дійства отримав символіку НОК України та олімпійський щоденник.  

Останнє в медіа