У Миколаєві підняли Олімпійський прапор на честь ЮОІ-2018
10 Жовтня 2018 Поділитися
У Миколаєві підняли Олімпійський прапор на честь ЮОІ-2018

З ініціативи Національного олімпійського комітету у всіх регіонах України проходить всеукраїнська церемонія «Свято Олімпійського прапора» на честь III Літніх юнацьких Олімпійських ігор, які проходитимуть з 6 по 18 жовтня в Буенос - Айресі.

З цього приводу миколаївці зібралися в фізкультурно-оздоровчому комплексі на Намиві. Серед присутніх були представники громадськості, діючі спортсмени, знамениті миколаївські олімпійці, а також Вадим Прокопович - перший заступник голови регіонального відділення НОК України в Миколаївській області.

З вітальним словом виступив Віктор Гінкул, який привітав усіх присутніх від імені голови Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки, а також Олег Машкін, який побажав усім юним спортсменам міцного здоров'я і золотих медалей в майбутньому на Олімпійських іграх.

Почесною відзнакою регіонального відділення НОК України в Миколаївській області «За олімпійську відданість» удостоєні тренер з легкої атлетики Леонід Боровський, голова Миколаївської обласної асоціації спортивних журналістів Анатолій Білоножко, тренер з вітрильного спорту Олександр Черевко.

Право підняти Державний прапор України та Олімпійський прапор надано зіркам світового спорту - бронзовій призерці олімпійських Ігор-2004, стрибунці в висоту - Віті Стьопіной та срібному призеру чемпіонату світу-2003 року з боксу Олегу Машкіну.

З показовими виступами перед публікою з'явився вихованець відділення кікбоксингу спортивної школи №1 - Дмитро Поломаренко, а також юні фехтувальники, які продемонстрували присутнім свої вміння.

 

Останнє в медіа