Змагання у Львівському училищі фізичної культури з нагоди Юнацької Олімпіади-2018
10 Жовтня 2018 Поділитися
Змагання у Львівському училищі фізичної культури з нагоди Юнацької Олімпіади-2018

На стадіоні Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» відбулися змагання із загально-фізичної підготовленості серед вихованців Львівського училища фізичної культури. Захід був присвячений початку ЮОІ-2018, що тривають в Аргентині.

Майже 200 учнів та студентів визначали кращих з поміж себе у контрольних нормативах на швидкість, силу, витривалість та швидкісно-силові якості й у цікавій командній легкоатлетичній естафеті відповідно до «Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9.12.2015 р. №1045.

Після урочистого параду кращі спортсмени відділень боротьби та веслування училища почесною вартою акцентували підняття Державного прапору та прапору НОК України

Як зазначив у вітальному слові директор училища, заступник голови відділення НОК України у Львівській області Степан Родак, загальнофізична підготовка – це важлива складова підготовки спортсмена у будь-якому виді спорту. Якщо у спортсмена немає запасу міцності, витривалості, швидкості, він не може розраховувати на загальний успіх.
Тому у Львівському УФК навчальний рік щорічно розпочинається з тестувань із загальнофізичної підготовленості.

Окрім того, учні та студенти училища цими стартами вітали своїх наставників з Днем вчителя та працівника освіти.

Відтак серед кращих виявилися: в бігові на 60 метрів - Каріна Здріла (гандбол), Ілона Кушнірук (веслування), Річард Руденко (вільна боротьба), Дмитро Озимок (веслування); у стрибках у довжину з місця – Софія Поцюрко, Ілона Кушнірук, Роман Ковалишин, Дмитро Озимок (веслування); у вправі згинання та розгинання рук в упорі лежачи – Олександра Шеховцова, Марія Томищ (вільна боротьба); у підтягуванні на перекладині – Микола Будзяк, Валентин Григоришин (вільна боротьба).

Високий рівень організованості та масовості продемонстрували вихованці відділень вільної боротьби (старший тренер Раковський О.Г.), гандболу (Надич В.І.); водного поло (Наумчик Є.Г.), веслування на байдарках і каное (Поцюрко М.С.).

Останнє в медіа