На Харківщині відбулися легкоатлетичні змагання серед студентської молоді
11 Жовтня 2018 Поділитися

9 жовтня на спортивних майданчиках ДЮСШ «Металург» селища Ківшарівки в рамках Олімпійського тижня відбулися змагання з легкої атлетики. Спортсмени змагалися у чотирьох видах програми: спринті на 60 м (дівчата) та 100 м (юнаки), метанні м’яча на дальність, стрибках у довжину та в естафеті 4 х 100 метрів.

В особистому заліку переможцями стали: спринт – Яна Сергієнко (медичний коледж) та В'ячеслав Сірий (Куп'янський регіональний центр професійної освіти); метання на дальність – Дар'я Василевська (медичний коледж) та Сергій Шикуто (автотранспортний коледж); стрибки у довжину – Олена Петраченко (центр професійної освіти) та В'ячеслав Сірий (центр професійної освіти); команда дівчат медичного коледжу у складі Яни Сергієнко, Анастасії Чичери, Дар'ї Басової та Богдани Пурій перемогла в естафеті 4 х 100 м. У юнаків у даній дисципліні перемогу святкувала команда центру професійної освіти – Іван Нікольников, Руслан Бабіч, Владислав Розторгуєв та Антон Тітенко.

У загальнокомандному заліку за всіма видами програми змагань перемогла збірна команда Куп'янського регіонального центру професійної освіти (68 балів), на другому місці – студенти Куп'янського медичного коледжу (67 балів), замкнула трійку призерів команда Куп'янського автотранспортного коледжу (51 бал).

Після двох видів програми лідирують спортсмени Куп'янського регіонального центру професійної освіти – 5 очок, на другому місці команда автотранспортного коледжу – 6 очок, замикають трійку призерів студенти медичного коледжу – 7 очок. Очки командам нараховуються за сумою зайнятих місць у кожному виді програми.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями, грамотами та кубком відділу фізичної культури та спорту управління культури, молоді та спорту Куп'янської міської ради.