У Києві відбувся Олімпійський урок мужності від спортсменів Національної гвардії України
12 Жовтня 2018 Поділитися
У Києві відбувся Олімпійський урок мужності від спортсменів Національної гвардії України

До столичної школи №10 напередодні свята Дня захисника України завітали військовослужбовці групи цивільно-військового співробітництва та спортивного клубу Національної гвардії України разом із сектором ювенальної превенції Подільського управління поліції. Під час зустрічі діти мали нагоду поспілкуватись з легендарними українськими атлетами.

А саме: срібним призером Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро з сучасного п’ятиборства, капітаном Павлом Тимощенком, срібною призеркою Олімпійських ігор в Афінах з легкої атлетики, підполковником Оленою Красовською та переможцем і призером чемпіонатів світу з сучасного п’ятиборства, старшиною Дмитром Кирпулянським.

Спортсмени охоче розповідали про особливості своїх видів спорту, світові досягнення спортсменів-військовослужбовців на олімпійських та міжнародних змаганнях, про складності та переваги спортивної кар'єри, а також ознайомили старшокласників із завданнями та функціями Нацгвардії України.

Живе спілкування - надійний помічник на шляху знайомства з видом спорту. Діти бачать перед собою сильних, здорових, успішних спортсменів, відчувають неперевершені емоції від нагоди потримати у руках спортивне знаряддя, яке разом з власником перемогло на світових спортивних аренах, потерти на вдачу медаль з Олімпійських ігор та навіть зробити декілька пострілів по мішені.

Також важливим позитивним враженням від зустрічі є сувеніри з олімпійською атрибутикою від Київського міського відділення НОК України, які ще довго будуть нагадувати про цей день учасникам Олімпійського уроку.  Київське міське відділення разом з Національною гвардією України намагається прикладати всі зусилля для того, щоб наша молодь обирала спорт, обирала здоровий спосіб життя.

Останнє в медіа