У Черкасах видатні олімпійці підняли прапор НОК на честь ЮОІ-2018
12 Жовтня 2018 Поділитися
У Черкасах видатні олімпійці підняли прапор НОК на честь ЮОІ-2018

З нагоди ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор, які тривають в аргентинському Буенос-Айресі на Черкащині відбулося підняття прапора Національного олімпійського прапора України.

У Черкасах прапор замайорів на площі перед міською радою. Процедуру підняття здійснили срібний призер Олімпійських ігор у Сеулі-1988 Олександр Мотузенко та срібний призер Олімпіади у Сіднеї-2000 Олександр Феденко.

Участь в урочистостях взяли заступник міського голови Ігор Коломоєць, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, голова відділення НОК України Андрій Більда, представники дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста та жителі міста.

«Олімпійський вогонь, прапор, медаль – це символи, які близькі і важливі кожному спортсмену. В Аргентині наші спортмени виборюють перемоги на всесвітніх змаганнях. Нині вони беруть участь в Юнацьких Олімпійських іграх, але вже скоро стануть дорослими спортсменами і матимуть можливість боротися вже за медалі Олімпійських ігор», - наголосив Андрій Більда.

На ще одній урочистій церемонії, що відбулася у Черкасах, олімпійський прапор замайорів біля обласної дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Право підняти прапор надали Сергію Кулішу – бронзовому призеру І літніх Юнацьких Олімпійських Ігор 2010 року, срібному призеру ХХХІ літніх Олімпійських Ігор 2016 року.

Привітати спортсменів та громадськість завітав заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв.

«Бажаю учасникам юнацьких Олімпійських Ігор найкращих результатів, призових місць та яскравих перемог», - відзначив він.

Нагадаємо, в Буенос-Айресі з 6 по 18 жовтня 2018 року відбувається найграндіозніша спортивна подія чотириріччя – III літні Юнацькі Олімпійські ігри. За нагороди змагатимуться 3998 юних атлетів віком від 15 до 18 років з 206-ти країн світу, які розіграють 241 комплект нагород у 32 видах спорту.

Національну команду України представляють 55 спортсменів у 22-х видах спорту. До складу національної команди України увійшли й троє представників Черкащини: Назар Чепурний – гімнастика спортивна, тренер – Ірина Надюк, м. Черкаси; Іван Тищенко – академічне веслування, тренер – Михайло Гуленко, м. Черкаси; Анастасія Деркач – легка атлетика, тренер – Сергій Лисенко, м. Корсунь- Шевченківський.

Останнє в медіа