На ЮОІ-2018 юні олімпійці здобули 23 медалі
19 Жовтня 2018 Поділитися
На ЮОІ-2018 юні олімпійці здобули 23 медалі

В аргентинському Буенос-Айресі завершилися ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри, на яких Україну представляли 55 атлетів у 22 видах спорту.

Незабутні враження подарували нам наші юні герої – призери та чемпіони Юнацької Олімпіади-2018, які гідно та успішно представили Україну на цьому престижному форумі.

Україна може пишатися своїми молодими талантами, адже їхні сьогоднішні успіхи та здобутки дають чудові перспективи на майбутнє й обов'язково успішні виступи в олімпійському Буенос-Айресі стануть трампліном для блискучих звершень на олімпійських аренах Токіо-2020, Парижу-2024 та інших важливих змаганнях.

Нагадаємо, в олімпійському Буенос-Айресі українці здобули 23 медалі (7-8-8) у 13 видах спорту.

Пригадаємо кожного, хто подарував радість перемоги та гордість за свою країну:

Золоті медалі:

Катерина Чорній - фехтування (особисті змагання в жіночій шпазі та командна першість)

Назар Чепурний - спортивна гімнастика (командна першість з мультидисциплін гімнастики)

Іван Тищенко - академічне веслування (чоловіча одиночка)

Валерія Іваненко - легка атлетика (метання молота)

Михайло Кохан - легка атлетика (метання молота)

Ярослава Магучіх - легка атлетика (стрибки у висоту)

Срібні медалі:

Денис Кесіль - плавання (200 м баттерфляєм)

Анастасія Прозорова - бадмінтон (командна першість)

Софія Лискун - стрибки у воду (вишка, 10 м)

Оксана Чудик - вільна боротьба (вагова категорія до 65 кг)

Назар Чепурний - спортивна гімнастика (опорний стрибок)

Христина Погранична - художня гімнастика (багатоборство)

Тарас Бондарчук - бокс (вагова категорія до 60 кг)

Максим Галінічев - бокс (вагова категорія до 56 кг)

Бронзові медалі:

Олег Вередиба - дзюдо (вагова категорія до 55 кг)

Дмитро Гонта - кульова стрільба (змішані командні змагання у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м)

Анастасія Бачинська - спортивна гімнастика (багатоборство, вільні вправи)

Олег Дорощук - легка атлетика (стрибки у висоту)

Владислав Остапенко- вільна боротьба (вагова категорія до 55 кг)

Софія Лискун - стрибки у воду (змішані командні змагання)

Дарина Плохотнюк і Олександр Мадей - спортивна акробатика (змішані пари)

Останнє в медіа