Do like Olympians запалює серця маріупольських школярів
19 Жовтня 2018 Поділитися
Do like Olympians запалює серця маріупольських школярів

16 жовтня в загальноосвітній школі № 15 міста Маріуполь відбувся спортивний захід у рамках всеукраїнського проекту Do like Olympians, ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України. Його мета – сприяння активному та здоровому способу життя, пропаганда олімпійських принципів та цінностей.

До учнів 2-6 класів завітав заслужений майстер спорту України, восьмиразовий чемпіон світу з кікбоксингу Олександр Олійник, вихованці відділення боротьби греко-римської комплексної ДЮСШ «Атлетик» (Маріуполь), обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з видів боротьби та міської федерації таїландського боксу.

На початку зустрічі волонтер відділення НОК України в Донецькій області Андрій Матійченко представив школярам гостей, презентував такі види спорту, як боротьба греко-римська та кікбоксинг. Після перегляду відеороликів про основні олімпійські цінності, Олександр Олійник розповів дітям також про таїландський бокс Муей Тай.

Далі на хлопців і дівчат чекала практична частина заходу. Спочатку присутні долучились до розминки з чемпіоном. Потім юні спортсмени продемонстрували школярам свої вміння та навички в греко-римській боротьбі, таїландському боксі. Олександр Олійник провів майстер-клас, де кожен бажаючий міг стати з ним у спаринг.

Наприкінці заходу відбулась командна естафета, за підсумками якої переможців нагородили сувенірами від Національного олімпійського комітету України та відділення НОК України в Донецькій області.

Останнє в медіа