У Чернівцях відбулось ментальне тренування в рамках проекту #OlympicLab
30 Жовтня 2018 Поділитися
У Чернівцях відбулось ментальне тренування в рамках проекту #OlympicLab

Днями в Чернівцях в школі №41 відбулося ментальне тренування у рамках проекту всеукраїнського проекту #OlympicLab, що проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation.

Учасниками заходу стали учні 6-7 класів загальноосвітньої школи. Захід був проведений під керівництвом чемпіона Європи та світу з легкої атлетики, віце-президент федерації легкої атлетики України, голова відділення Національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області Івана Гешка.

Також до заходу долучився керівник обласного центру «Спорт для всіх» Георгій Мазурашу та адміністрація закладу в особі директора Людвиги Цуркан та вчителя фізичної культури Андрія Фестея.

Іван Тарасович розповів школярам про свою спортивну кар'єру та методи ментального тренування, які застосовуються спортсменами для досягнення високих спортивних результатів. Діти поспілкувалися з уславленим легкоатлетом та поставили йому цікаві запитання про його досягнення в спорті.

Після завершення ментального тренування учасники заходу на згадку сфотографувалися а також отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України.

Останнє в медіа