Юних олімпійців відзначили медалями «Гордість Черкащини»
05 Листопада 2018 Поділитися
Юних олімпійців відзначили медалями «Гордість Черкащини»

На Черкащині відзначили учасників та призерів ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор та учасника «Ігор Нескорених 2018». Нагороди здобули чемпіони юнацької Олімпіади гімнаст Назар Чепурний, веслувальник Іван Тищенко, учасниця Олімпіади легкоатлетка Анастасія Деркач та бронзовий призер «Ігор Нескорених» Денис Фіщук.

Нагородження відбулося в приміщенні Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Участь в урочистостях взяли: голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко, перший заступник голови Черкаської обласної ради Василь Тарасенко, заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Максим Зеленський, представники спортивних організації міста та області.

«Дякую кожному з вас за те, що популяризуєте спорт та Черкащину. Приємно дивитися, як талановиті люди досягають результату. Олімпійські ігри – це амбіції нації та держави. Ігри нескорених – це дух нашого народу. Дякую батькам та тренерам, які виховали таких людей і дали цей старт», – відзначив голова ОДА Юрій Ткаченко.

Обласна влада відзначила спортсменів медалями «Гордість Черкащини» та подяками Черкаської облдержадміністрації. Від спонсорів спортсмени отримали побутову техніку, медалісти ж – і грошові винагороди у розмірі 50 000 гривень.

Нагадаємо, троє черкащан представляли Україну на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх в Аргентині. Тож всі вони отримали відзнаки обласної влади: чемпіон ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор з академічного веслування Іван Тищенко, чемпіон у командній першості та срібний призер в особистій першості ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор з гімнастики спортивної Назар Чепурний, учасниця ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор з легкої атлетики, яка посіла 10 місце, Анастасія Деркач. Також відзначили бронзового призера «Ігор Нескорених» з велосипедної гонки з роздільним стартом Дениса Фіщука.

Останнє в медіа