У Сумах школярі вивчали основи бізнесу та кар’єри у рамках проекту #OlympicLab
05 Листопада 2018 Поділитися
У Сумах школярі вивчали основи бізнесу та кар’єри у рамках проекту #OlympicLab

1 листопада в Сумах пройшов модуль «Основи бізнесу та кар’єри» у рамках всеукраїнського проекту #OlympicLab, що проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation.

Учасниками заходу стали учні 6-7 класів загальноосвітньої школи № 18 серед яких діти, що знаходяться в статусі переселенців та діти учасників АТО. Захід був проведений під керівництвом голови відділення НОК України в Сумській області Олени Петрової Олени та заступника голови Олександра Тимчука.

Спочатку школярі завітали до салону-інтер'єру Solo, власником якого є Анатолій Максименко. Він розповів школярам про свою спортивну кар'єру боксера, наголосивши, що підлітки, які займаються спортом, більш дисципліновані і зібрані. А це, в свою чергу, допомагає як в навчанні, так і в майбутньому дорослому житті та відкриває шляхи побудови майбутньої кар'єри.

Далі було ще одне знайомство з власником будівельного та ресторанного бізнесу Валерієм Жуковим. Діти побували на будівництві багатоквартирного житлового будинку та піцерії швидкого обслуговування New-York-Street-Pizza. Під час екскурсії школярів ознайомили із технологічним процесом обслуговування споживачів, у тому числі надали можливість відвідати кухню та спробувати себе в професії кухаря, приготувавши власноруч піцу.

Наприкінці візиту гостинні господарі запропонували відвідувачам скуштувати картоплю-фрі, піцу та сік. Також школярі отримали подарунки від НОК України.

Останнє в медіа