Вихованці спортивних шкіл Миколаєва взяли участь в осінній толоці
06 Листопада 2018 Поділитися
Вихованці спортивних шкіл Миколаєва взяли участь в осінній толоці

У Миколаєві на березі Бузького лиману, біля яхт-клубу та на території КДЮСШ «Комунаровець», відбулася толока — еколого-практична акція з прибирання, в якій взяли участь понад сто вихованців спортивних шкіл, члени комісії НОК України «Спорт та навколишнє середовище» у Миколаївській області та мешканці міста.

За дві години, поки тривав захід, його учасники зібрали чимало пакетів сміття та повну вантажну машину гілля. Після ударної праці всіх, хто долучився до толки, традиційно пригостили гарячим чаєм та тістечками.

За словами організатора акції, заступника голови комісії «Спорт та навколишнє середовище», голови Благодійного фонду «Індиго» Ольги Криницької, такий захід під патронатом комісії «Спорт та навколишнє середовище», регіонального відділення НОК України в Миколаївській області проводиться вже тринадцятий рік поспіль завдяки партнерам — громадській організації «Спортивна федерація Іфіт», та за підтримки управління екології департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

Фото: Анастасія Моклюк. 
Останнє в медіа