На Рівненщині провели #OlympicLab для юних гостей з Луганщини
06 Листопада 2018 Поділитися
На Рівненщині провели #OlympicLab для юних гостей з Луганщини

У дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Електронік-Рівне» відпочивають та оздоровлюються понад три десятки дітей різного віку з Попаснянського району Луганської області.

Кошти на це були виділені з обласного бюджету в рамках меморандуму про співпрацю між Рівненською та Луганською областями. Діти мають можливість не лише відпочити та оздоровитися, для них розроблена цікава та змістовна програма розважальних і освітньо-виховних заходів.

У рамках цієї програми в «Електронік» завітали голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області Микола Петренчук та учасник ХХVІІ літніх Олімпійських ігор, майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Леонід Камлочук.

Гості представили дітям проект НОК України #OlympicLab, що проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation. Так, відомий спортсмен розповів про свій спортивний шлях, та про те, як після завершення спортивної кар'єри можна себе реалізувати у різних галузях людської діяльності. Зокрема, як зараз успішно поєднує адміністративну та тренерську робота і має вагомі здобутки.

Після спілкування з гостями, діти на згадку про захід отримали сувеніри від НОК України, зробили спільне фото та довго не відпускали Леоніда Камлочука з автограф-сесії.

Останнє в медіа