Еліна Світоліна – «Спортивна зірка Слобожанщини»!
07 Листопада 2018 Поділитися
Еліна Світоліна – «Спортивна зірка Слобожанщини»!

Відбулось засідання комісії щодо визначення кращого спортсмена місяця на Харкіщині за підсумками виступів в жовтні 2018 року на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Це спільний проект Відділення НОК України в Харківській області, управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації, ПАТ "ФЕД", спортивних організацій області й міста Харкова та спортивних журналістів.

Кращим спортсменом області одноголосно обрано Заслуженого майстра спорту України Еліну Світоліну — тенісистку, четверту ракетку світу в рейтингу WTA станом на завершення сезону 2018 року.

В жовтні талановита українка, перша ракетка країни і четверта ракетку світу досягла видатних результатів. Еліна встановила історичне досягнення, здобувши перемогу у підсумковому турнірі жіночої тенісної асоціації (WTA), що зібрав у Сінгапурі 8 найкращих тенісисток Планети.

Еліна Світоліна стала першою тенісисткою з України, яка перемогла в цих дуже престижних змаганнях.

Також члени комісії відзначили нагородою «Спортивна Зірка Слобожанщини» Юрія Сапронова – бізнесмена, мецената спорту, який з 2007 року став спонсором Еліни Світоліної і забезпечував найкращі можливості для її підготовки Еліни до міжнародних змагань.

Нагадаємо, що раніше Національний олімпійський комітет України ухвалив рішення відзначити тенісистку Еліну Світоліну спеціальною високою нагородою «Гордість України».

Останнє в медіа