На Харківщині обговорювали олімпійські підсумки роботи та плани на майбутнє
08 Листопада 2018 Поділитися
На Харківщині обговорювали олімпійські підсумки роботи  та плани на майбутнє

Сьогодні відбулась робоча зустріч голови Відділення НОК України в Харківській області Віктора Христоєва з заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолієм Бабічевим та першим заступником голови обласної ради, президентом федерації футболу Харківської області Віктором Коваленком.

Віктор Христоєв проінформував про спільний план дій з Управлінням у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації щодо реалізації концепції підготовки спортсменів до Ігор ХХХІІ Олімпіади 2020 року в Токіо, що була заслухана на черговому засіданні виконкому відділення та управління.

Також він доповів керівникам обласної державної адміністрації та обласної ради про підсумки проведення в організаціях області заходів Олімпійського тижня та Олімпійського уроку і подякував за надане сприяння у проведенні заходів в усіх містах та населених пунктах регіону.

Віктор Христоєв поінформував про виконання рішення Виконкому про увіковічення пам’яті видатних діячів регіону спорту та спортивної науки Віталія Зуба й Степана Філя і хід робіт по виготовленню пам’ятних дошок, що будуть встановлені на фасаді будівлі Харківської Державної Академії Фізичної Культури.

В ході зустрічі керівників було ознайомлено з макетом пам’ятних дошок, які на прохання спортивної громадськості та олімпійців області розробив та втілюватиме в життя скульптор, Заслужений діяч мистецтв України член національної спілки художників України Олександр Рідний. Установлені окремі контрольні терміни реалізації заходів, про які буде постійно інформуватись громадськість, зокрема й під час запланованих нарад і чергової Асамблеї Відділення НОК в грудні поточного року.

Останнє в медіа